• wybielanie zębów Kraków

DSD Projektowanie Uśmiechu Kraków

Zobacz efekt zanim podejmiesz decyzję

Zdrowe zęby to dziś za mało. Zdrowy i piękny uśmiech sprawia, że jesteśmy postrzegani jako pewni siebie i atrakcyjni. Wiemy, że  leczenie może być długotrwałe i kosztowne. Czy jednak nie zdecydowalibyśmy się na nie, gdybyśmy wiedzieli, jak bardzo zmieni się nasz wygląd? Na filmikach obejrzysz jak zaskakujące potrafią być przemiany. Teraz możesz zobaczyć je także u siebie – dzięki usłudze projektowania uśmiechu.

Co to jest DSD?

Czym jest piękny uśmiech? Czy dentysta zrozumie o co mi chodzi? Czy będę zadowolony z efektu? Czy uśmiech będzie wyglądał naturalnie? Inwestujesz pieniądze, poświęcasz czas, chciałbyś żeby efekt był idealny. Twoje oczekiwania mogą jednak być zinterpretowane inaczej. Jak uniknąć błędów i rozczarowań? Najlepszą gwarancją zadowolenia z nowego wyglądu jest skorzystanie z oferty projektowania uśmiechu Kraków.

Metodę Digital Smile Design stworzył brazylijski dentysta Christian Coachman. Zauważył, że nawet najlepiej wykwalifikowany zespół może mieć problemy z precyzyjnym przekazaniem sobie wytycznych zawartych w planie leczenia. Czasem pacjenci spodziewają się innego efektu końcowego. Problem rozwiąże pokazanie rezultatu leczenia – nowego uśmiechu. Indywidualnie zaprojektowanego, wyrażającego naszą osobowość i zgodnego z fizycznymi cechami twarzy.  Metoda komputerowej wizualizacji uśmiechu zrewolucjonizowała stomatologię estetyczną, a szkolenia prowadzone przez dr Christiana Coachmana  cieszą się niezmienną popularnością na całym świecie. Ta unikalna metoda dostępna jest teraz także dla polskich pacjentów - dzięki projektowaniu uśmiechu Kraków.

projektowanie uśmiechu DSD Kraków

 

DSD krok po kroku

Punktem wyjścia jest wykonanie serii zdjęć i filmów twarzy, zębów (także zdjęcia wewnątrzustne). Teraz czas na dokładny wywiad i poznanie  cech osobowości oraz wyobrażeń o pięknym uśmiechu. Lekarz analizuje zależności między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimiką wyrażającą emocje.  Posługując się specjalnymi cyfrowymi planszami projektuje nowy uśmiech. W każdym momencie może skonsultować projekt z pacjentem. Powstaje plan leczenia. Ostatnim etapem jest przygotowanie w pracowni protetycznej wzoru uśmiechu, który można przymierzyć jak sukienkę czy garnitur. Teraz możesz zobaczyć nowego siebie – dzięki projektowaniu uśmiechu Kraków!

Efektem analizy jest przejrzysty, zrozumiały plan leczenia. Często leczenie wymaga zaangażowania dentystów różnej specjalności – ortodonty, chirurga czy pracowni protetycznej. Osiągnięcie idealnego efektu zależy od pracy zespołu i komunikacji między nimi. Stworzony dla pacjenta wizualny plan leczenia, dostępny jest dla wszystkich, nie ma więc miejsca na własną interpretację i pomyłki. Plan leczenia rozpisany jest na poszczególne etapy, można z wyprzedzeniem zaplanować wizyty a także rozłożyć koszty leczenia w czasie.

Projektowanie uśmiechu Kraków - serdecznie zapraszamy!

 

Zespół


lek. stom. Tomasz Rozwadowski, stomatolog Kraków

Konsultacje DSD w Galerii Uśmiechu przeprowadzają:

lek. stom. Tomasz Rozwadowski  

Doświadczony i ceniony stomatolog, kierownik Zespołu Implantologicznego Galerii Uśmiechu i jej właściciel. Ukończył  serię szkoleń Digital Smile Design prowadzonych przez dr Christiana Coachmana, jako jedyny Polak jest oficjalnym specjalistą DSD. Należy także do niespełna 20-osobowego grona wykładowców tej metody.

Tomasz Rozwadowski - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Michał Czernilewski

Konrad Mordarski - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Konrad Mordarski

Łukasz Jarmuła - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Łukasz Jarmuła

Bartosz Lech - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Bartosz Lech

Katarzyna Załęska - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Katarzyna Załęska

Zmień swój uśmiech już dziś! :-)


Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 12 429 14 70

+48 511 155 155