• chirurgia stomatologiczna Kraków

Medycyna estetyczna Kraków


Holistyczne podejście do zdrowia i estetyki jest dla nas najważniejsze. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej doskonale uzupełniają i dopełniają leczenie a młody, harmonijny i promienny wygląd podnosi pewność siebie i komfort życia.

Pomyśl o sobie, bo kiedy jak nie teraz... Serdecznie zapraszamy na konsultację!

Mezoterapia

To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na wprowadzaniu do skóry drogą iniekcji substancji aktywnych. Podane preparaty poprawiają wygląd skóry, jej ukrwienie, przywracają jędrność, młody wygląd i blask.

Najlepsze efekty przynoszą zabiegi wykonywane seryjnie - minimum 3 zabiegi w odstępie 2-4 tygodni.

Osocze bogatopłytkowe

To frakcja pochodząca z własnej krwi pacjenta, bogata w to, co najcenniejsze czyli czynniki wzrostu. Jest doskonałym zabiegiem zapobiegania starzenia się skóry i terapii Anti-Aging. Doskonale sprawdza się u osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji i odmłodzenia skóry. Rewitalizacja tkanki zachodzi dzięki tzw. autologicznej terapii komórkowej, która polega na stymulacji czynników wzrostu zawartych w preparacie. W efekcie także poprawia się nawilżenie, jędrność, gładkość, elastyczność, koloryt i stan skóry.

Zawarte w osoczu bogatopłytkowym (Platelet Rich Plasma - PRP) czynniki wzrostu mi.n : (PDGF – płytkopochodny czynnik wzrostu, EGF – naskórkowy czynnik wzrostu, TGF-β – transformujący czynnik wzrostu, VEGF – czynnik wzrostu śródbłonka naczyń, FGF – czynnik wzrostu fibroblastów) indukują:

 • migrację komórek macierzystych
 • wzrost syntezy kolagenu
 • angiogenezę - powstawanie nowych połączeń naczyniowych
 • namnażanie komórek naskórka
 • tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych.

Podanie możliwe jest w okolice:

 • czoła
 • policzków
 • fałdów nosowo-wargowych
 • szyi
 • dekoltu
 • dłoni
 • okolic oczu.

Zabieg jest w pełni autologiczny, preparat pochodzi z własnej krwi pacjenta. Eliminuje to ryzyko powikłań, nasilenia alergii czy innych dolegliwości. Procedura zakłada serię minimum trzech zabiegów, każdy w odstępie 2-4 tygodni. Seria powinna być powtarzana od 6 do 12 miesięcy w zależności od kondycji skóry.


Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego polegają na podaniu do skóry właściwej odpowiedniej dawki tej substancji. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze, jednak z wiekiem jego ilość maleje.

Iniekcje preparatu z syntetycznym kwasem hialuronowym pozwalają poprawić wygląd skóry, podnoszą jej nawilżenie, przywracają jędrność i elastyczność. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Za pomocą kwasu hialuronowego modelujemy usta, policzki, likwidujemy bruzdy nosowo-wargowe oraz modelujemy kształt brody i żuchwy.

Pracujemy wyłącznie na bezpiecznych i sprawdzonych preparatach najlepszych światowych marek.

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej

Toksyna botulinowa to substancja wykorzystywana w zabiegach niwelowania dynamicznych zmarszczek i bruzd. Niewielka ilość preparatu jest wprowadzana w okolice zmarszczki, co powoduje okresową relaksację mięśnia w podanym obszarze i wygładzenie skóry.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po kilku dniach od zabiegu, natomiast efekt końcowy pojawia się po ok. dwóch tygodniach.

Pracujemy wyłącznie na bezpiecznym i najskuteczniejszym preparacie firmy Allergan

Trychologia

Zabiegi mające na celu leczenie łysienia oraz wypadania włosów.

Zabiegi polegające na iniekcyjnym podaniu substancji leczniczych w skórę głowy. Są to substancje witaminowe oraz osocze bogatopłytkowe. W efekcie dochodzi do poprawy ukrwienia skóry głowy, odżywienia mieszków włosowych i stymulacji wzrostu włosa.

Nasz zespół


lekarz medycyny estetycznej Joanna Rozwadowska

Joanna Rozwadowska - ZnanyLekarz.pl

Joanna Rozwadowska

lekarz medycyny estetycznej

lekarz medycyny estetycznej Dominika Dziedzic

Dominika Dziedzic

lekarz medycyny estetycznej

lekarz medycyny estetycznej Ewa Kusiba

Ewa Kusiba

lekarz medycyny estetycznej

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 12 429 14 70

+48 511 155 155