Bonding i flow injection - efektowna metoda przywracania uśmiechu

Dzięki zastosowaniu bezpiecznej metody, przy braku lub jedynie minimalnej ingerencji w strukturę zębów, szybko wykreujemy Twój nowy uśmiech, nadając Twoim zębom wymarzony kształt i kolor, przy zachowaniu naturalnego efektu.
Metoda bondingu oraz flow-injection to oszczędność czasu, a dzięki naszej wiosennej promocji także i pieniędzy! Podejmij decyzję teraz i oszczędź nawet do 1 500,00 zł.

Efekt przed / po

Zasady promocji

Ile zaoszczędzisz decydując się już dziś na szybką i bezinwazyjną metamorfozę Twojego uśmiechu wykonaną metodą bondingu lub flow-injection?

  • Pakiet 1 - 6 zębów - 3 600,00 zł. zamiast 4 500,00 zł. – oszczędność 900,00 zł.
  • Pakiet 2 - 8 zębów 4 800,00 zł. zamiast 6 000,00 zł. – oszczędność 1 200,00 zł.
  • Pakiet 3 - 10 zębów 6 000,00 zł. zamiast 7 500,00 zł. – oszczędność 1 500,00 zł.

Decyzję o wyborze odpowiedniego pakietu podejmiesz ze swoim lekarzem prowadzącym, ekspertem stomatologii estetycznej z Galerii Uśmiechu. W trakcie wizyty lekarz prowadzący wykona odpłatną konsultację specjalistyczną oraz może zlecić wykonanie zdjęcia RTG.
Spełniaj swoje marzenia i umów się na wizytę już teraz!

Promocja trwa tylko do 30 czerwca 2022r.

Poznaj ekspertów stomatologii estetycznej

lek. stom. Michał Czernilewski, stomatolog Kraków

lek. stom. Łukasz Jarmuła

lek. stom. Katarzyna Załęska

lek. stom. Dominika Dziedzic, stomatolog Kraków

lek. stom. Dmytro Kravchenko

lek. stom. Bartosz Lech, stomatolog Kraków

lek. stom. Bartosz Lech

Co to jest bonding i flow injection

Bonding i Flow-Injection to obecnie najbardziej popularne, nowoczesne i mało inwazyjne metody estetycznej odbudowy zębów za pomocą kompozytu. Umożliwiają uzyskanie nowego uśmiechu nawet w trakcie jednej wizyty, co wiąże się z ogromną oszczędnością czasu. To także idealny sposób, aby oswoić się z nowym wyglądem i kształtem zębów, np. przed planowanym w przyszłości leczeniem protetycznym.

Metody te pozwalają bowiem uzyskać efekt zbliżony do tego, którego możemy oczekiwać przy nieodwracalnych odbudowach protetycznych (np. za pomocą licówek), przy minimalnej lub nawet braku ingerencji w strukturę zębów.
Dzięki zegarmistrzowskiej precyzji specjalistów wykonujących zabiegi w Galerii Uśmiechu, nasi pacjenci mogą cieszyć się nowym, dostosowanym do proporcji twarzy uśmiechem, a kształt zębów i ich kolor idealnie współgra z wyglądem, osobowością i wymaganiami pacjenta.

Efekt, jaki możemy uzyskać stosując bonding czy flow injection, jest taki sam - natomiast obie te metody różnią się sposobem odbudowy i aplikacji kompozytu:

☆ W przypadku bondingu, wykonujemy bezpośrednią odbudowę zębów materiałem kompozytowym. To jakby licówki kompozytowe, ale wykonane przez lekarza dentystę a nie przez technika. Efekt możemy uzyskać nawet na jednej wizycie!

☆ Do odbudowy flow-injection potrzebny jest specjalnie przygotowany szablon - rodzaj przezroczystej szyny (przygotowanej przez technika), do której wstrzykiwany jest płynny materiał kompozytowy. W ten sposób możemy nadać zębom nowy kształt i odcień. Następnie lekarz dentysta poleruje zęby, aby wyglądały jak naturalne.

Można w dużym uproszczeniu powiedzieć, że jeśli mówimy o odbudowie wyłącznie powierzchni licowych, jest to bonding, a w przypadku odbudowy także powierzchni żujących przy rekonstrukcji zwarcia, stosujemy flow-injection.

Przed wykonaniem obu zabiegów zęby powinny być wyleczone z próchnicy oraz oczyszczone z osadów i kamienia.

"Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków

Dlaczego warto

Dlaczego warto wybrać bonding oraz flow-injection jako metody przywracania pięknego uśmiechu?

  1. Oszczędzasz czas i pieniądze – efekt możemy uzyskać nawet na jednej wizycie.
  2. Nowoczesna technika – w łatwy sposób możemy nadać Twoim zębom nowy kształt i kolor.
  3. Bezinwazyjnie – w minimalnym stopniu lub wcale nie naruszamy struktury Twoich naturalnych zębów.

Zapisz się na konsultację

Galeria Uśmiechu
ul. Francesco Nullo 42/U7
31-543 Kraków 

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 9.00 – 15.00
parking: 1,5h gratis!

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 12 429 14 70

+48 511 155 155