Nasi partnerzy


Każdy ze specjalistów Galerii Uśmiechu, jako lekarz stomatolog Kraków, nieustannie doskonali własne kompetencje i wiedzę. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji poszczególnych członków zespołu naszej kliniki stomatologicznej to jeden z kluczowych motorów jej rozwoju. Istnieje jednak także drugi kierunek – zewnętrzny – ten, w ramach którego lekarz stomatolog Kraków wraz z całym zespołem swoich współpracowników nawiązuje kontakty ze stowarzyszeniami, organizacjami, instytucjami oraz mediami partnerskimi. Znaczenia tych relacji nie sposób przecenić. Cieszymy się, że do grona Partnerów Galerii Uśmiechu – kliniki stomatologicznej Kraków należą:

Stowarzyszenie Liderów Stomatologii  Polskiej

Stowarzyszenie Liderów Stomatologii  Polskiej
Celem założonego w marcu 2007 r. Stowarzyszenia jest rozwój i promowanie najwyższych standardów usług stomatologicznych, a także działanie na rzecz usprawnienia komunikacji pomiędzy pacjentem a lekarzem. Kliniki zrzeszone w Stowarzyszeniu gwarantują swoim pacjentom najwyższe kompetencje, profesjonalizm i zaangażowanie a także najnowocześniejsze wyposażenie gabinetów. Głównym inicjatorem powstania stowarzyszenia jest lekarz stomatolog Kraków - Tomasz Rozwadowski, założyciel i właściciel „Galerii Uśmiechu”.

Gabinet Partnerski Dentcof Research

Gabinet Partnerski Dentcof Research
Wiodąca rumuńska klinika dentystyczna i międzynarodowe centrum edukacyjne. Miejsce, w którym uwaga koncentruje się na pacjencie, jego potrzebach i dobrym samopoczuciu.  Celem współpracy pomiędzy klinikami jest poszerzanie wiedzy i  wzajemna wymiana doświadczeń.

Well Clinic

Well Clinic
W tym miejscu narodził się Digital Smile Design – unikalna metoda projektowania uśmiechu.  Metoda ułatwia komunikację pomiędzy pacjentem i lekarzem oraz lekarzem i zespołem techników dentystycznych. Dzięki DSD każdy pacjent przed rozpoczęciem leczenia może zobaczyć efekt końcowy – swój nowy, olśniewający uśmiech. Polskim specjalistą w zakresie DSD jest Tomasz Rozwadowski – lekarz stomatolog Kraków, założyciel Galerii Uśmiechu.

PASE Polska Akademia Stomatologii Estetycznej

PASE Polska Akademia Stomatologii Estetycznej
Celem Akademii jest dążenie do doskonałości w stomatologii estetycznej. Organizator warsztatów i konferencji, w których wykładowcami są liderzy i mentorzy światowej stomatologii. W tym miejscu narodził się Digital Smile Design – unikalna metoda projektowania uśmiechu.  Metoda ułatwia komunikację pomiędzy pacjentem i lekarzem oraz lekarzem i zespołem techników dentystycznych. Dzięki DSD każdy pacjent przed rozpoczęciem leczenia może zobaczyć efekt końcowy – swój nowy, olśniewający uśmiech.

Goethe Universitat

Goethe Universitat
Goethe Universitat jest kuźnią najlepszych specjalistów w zakresie implantologii. Jego absolwentem jest lek. stom. Tomasz Rozwadowski.

Polskie Stowarszyszenie Implantologiczne (PSI)

Polskie Stowarszyszenie Implantologiczne (PSI)
Powstało  w  roku 2003  i od tego czasu głównym celem jego działania jest promocja, rozwój i edukacja w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Aktywnym członkiem Stowarzyszenia jest lek. stom. Tomasz Rozwadowski.

Dental Radio - radio dla stomatologów

Dental Radio - radio dla stomatologów
Dental Radio to pierwsze radio dla stomatologów. Informacje w Dental Radio są ściśle wyselekcjonowane dla  profesjonalistów z branży stomatologicznej: stomatologów, techników dentystycznych, studentów i firm stomatologicznych. Dental Radio towarzyszy stomatologom podczas pracy w gabinecie. Podajemy aktualne i ważne informacje stomatologiczne, prawo i najnowsze regulacje, biznesowe i marketingowe aspekty prowadzenia gabinetu, aktualne promocje, nowe technologie, innowacyjne produkty, kursy, konferencje i ogłoszenia stomatologiczne. Wnikliwie opracowana muzyka wnosi do gabinetów pozytywną energię.

ArtDream - Fryzjerstwo i Kosmetyka

ArtDream - Fryzjerstwo i Kosmetyka
Salon ArtDream razem z Galerią Uśmiechu współorganizuje projekt "Metamorfozy": Salon partneski L'oreal Professionnel. Współpraca ze znaną na całym świecie marką pozwala nam oferować naszym klientom usługi zgodne z najnowszymi trendami oraz najwyższe standardy obsługi. Oferujemy usługi w zakresie stylizacji, strzyżenia oraz koloryzacji. Pracujemy na produktach marki L'oreal Professionnel.

Hotel Golden Tulip  Krakow City Center

Hotel Golden Tulip  Krakow City Center
Hotel Golden Tulip  Krakow City Center to hotel należący do sieci Louvre Hotels Group. Hotel położony jest w ścisłym centrum Krakowa zaledwie 300 m od Rynku Głównego i jego najważniejszych zabytków: Bazyliki Mariackiej, Sukiennic, Wieży Ratuszowej, a także licznych muzeów, galerii i teatrów.

Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe Fizjopunkt

Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe Fizjopunkt
Zajmuje się rehabilitacją w oparciu o współczesne koncepcje i metody nieinwazyjnej medycyny komplementarnej, których skuteczność poparta jest wynikami badań naukowych. Poza terapią występującego bólu i dyskomfortu, nasi zajmują się niwelowaniem przyczyn urazów, aby móc uzyskać silniejsze, elastyczniejsze i zbalansowane ciało.

Zdrowie w firmie - kompleksowa opieka medyczna

Zdrowie w firmie - kompleksowa opieka medyczna
Charakterystyka marki: Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wdrażania pakietów medycznych dla pracowników oraz właścicieli firm. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb oraz struktury firmy. Doradzamy w doborze odpowiedniego zakresu świadczeń jak również w wyborze placówek medycznych.

Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej GORLICKA-KRUK

Gabinet z Certyfikatem Najwyższej Jakości Usług 2017 Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii. Oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, zaawansowanej kosmetologii oraz laseroterapii. W swojej ofercie posiada również szeroką gamę peelingów chemicznych, masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. Dbając o bezpieczeństwo i pełen komfort Klientów, Gabinet regularnie inwestuje w renomowane szkolenia branżowe i najwyższej jakości sprzęt. Gabinet GORLICKA-KRUK to miejsce dla osób ceniących profesjonalizm poparty doświadczeniem.