Galeria Uśmiechu - Pomagamy


Galeria Uśmiechu – klinika stomatologiczna Kraków funkcjonuje w myśl zasady, że dobre samopoczucie Pacjenta jest ważne na równi z jego zdrowiem. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy zawsze wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

Zespół znakomitych specjalistów Galerii Uśmiechu korzysta z najnowocześniejszych technologii, by skutecznie leczyć, ale także uzyskiwać dla naszych Pacjentów doskonałe efekty estetyczne. Wiemy, że ma to znaczenie zwłaszcza współcześnie – gdy w codziennym życiu każdego z nas ważną rolę odgrywa nie tylko wiedza, doświadczenie czy cechy osobowości, ale także ładny wygląd.

Galeria Uśmiechu to miejsce, w którym skuteczne i przynoszące szybki oraz trwały efekt leczenie jest tak samo ważne, jak poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie Pacjenta. Zatrudniamy doskonały zespół lekarzy stomatologów wszystkich specjalności, aby sprostać najbardziej skomplikowanym oczekiwaniom Pacjentów. Dzięki temu możesz leczyć się w jednym miejscu, bez względu na to, jakiej dziedziny stomatologii w danym czasie potrzebujesz.

W Galerii Uśmiechu – klinice stomatologicznej Kraków pamiętamy jednak, że powołaniem lekarza jest niesienie pomocy wszystkim. Nie tylko tym, którzy sami zwrócą się do niego o pomoc. Dlatego niejednokrotnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach społecznych. Wierzymy, że dzięki tej dodatkowej działalności jeszcze lepiej wypełniamy misję, przypisaną naszemu zawodowi lekarskiemu.

Uważamy, że pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują, jest zarówno naszym obowiązkiem, jak i przywilejem. Zasady, którymi kierujemy się w tym względzie, zebraliśmy w formie kilku punktów. Poniżej natomiast prezentujemy pisemne podziękowania. Każdą z tych instytucji doskonale pamiętamy, a otrzymane listy zajmują wśród naszych dokumentów miejsce honorowe.

  • Pomagamy…, bo nie jesteśmy tu sami i nie żyjemy tylko dla siebie.
  • Pomagamy…, bo czujemy się dzięki temu potrzebni.
  • Pomagamy…, by widzieć radość i wdzięczność na twarzach innych.
  • Pomagamy…, by dać innym nadzieję i samemu wierzyć, że zawsze jest ktoś, kto wyciągnie pomocną dłoń.
  • Pomagamy…, bo jesteśmy ludźmi.

    … czy trzeba szukać więcej powodów, by pomagać?

Pomogliśmy: