Indywidualny plan leczenia stomatologicznego

W naszej pracy wyznajemy zasadę „jeżeli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej”, dlatego dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia, dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań. Czym jest plan leczenia? To indywidualny harmonogram zabiegów ustalany przez naszych stomatologów. Obejmuje zakres, koszty i przebieg leczenia, jak również oczekiwania samego pacjenta. W etapach planu uwzględniamy higienizację, leczenie zachowawcze (wypełnienia) oraz leczenie kanałowe (endodoncja), w razie potrzeby leczenie ortodontyczne, leczenie protetyczne, chirurgiczne (ekstrakcje, implanty stomatologiczne) – wszystko to, w zależności od potrzeb pacjenta.

Dlaczego przygotowanie indywidualnego planu leczenia jest tak ważne?

  • Tylko dzięki kompleksowemu podejściu do problemów stomatologicznych i indywidualnej analizie każdego pacjenta można uzyskać satysfakcjonujące i trwałe efekty leczenia.
  • Realizacja planu leczenia w naszej klinice prowadzi do sprawnego wyleczenia pacjenta.
  • Dzięki opisowemu planowi leczenia, nasi pacjenci znają wszystkie etapy leczenia i mogą się do nich odpowiednio przygotować, zaoszczędzając cenny czas.
  • Przed przygotowaniem planu leczenia konieczna jest konsultacja stomatologiczna i wykonanie niezbędnych badań diagnostycznych.