Galeria Uśmiechu – stomatologia Kraków


Galeria Uśmiechu to miejsce, w którym skuteczne i szybkie leczenie jest tak samo ważne, jak poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie pacjenta. Na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług. Najnowocześniejsze technologie stosowane przez naszych znakomitych specjalistów łączą skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym.

Galeria Uśmiechu – stomatologia Kraków na równo z profesjonalnym leczeniem stawia jednak także komfort Pacjentów. Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być komfortowa, całkowicie bezbolesna i pozostawić jak najlepsze wrażenia. Dzieje się tak dlatego, że nasza klinika stomatologiczna Kraków funkcjonuje w myśl zasady, że najważniejsze jest zarówno zdrowie, jak i dobro Pacjenta! Nie rozdzielamy tych dwóch kwestii.

Wyróżnia nas unikalny sposób obsługi Pacjenta - dzięki czemu poczujesz się komfortowo i bezpieczenie po każdym zabiegu, a Twoje oczekiwania spotkają się ze zrozumieniem ze strony naszego personelu. W naszej klinice oferujemy dostęp do lekarzy wszystkich specjalności, aby na miejscu sprostać najbardziej skomplikowanym oczekiwaniom Pacjentów.

Nasze recepcjonistki czekają na Twój telefon:

Jolanta Kardasz
Jolanta Kardasz
Olga Browarna
Olga Browarna
Maria Woźniak
Maria Woźniak
Edyta Lenart

Edyta Lenart

Natalia Czaja

Natalia Czaja

Natalia Czaja

Kornelia Wojtków

Natalia Czaja

Justyna Kołodziej

Adres:

Galeria Uśmiechu Sp. z o.o.
ul. Francesco Nullo 42/U7
31-543 Kraków
NIP: 5272935523

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 9.00 – 21.00
sobota: 9.00 – 15.00
parking: 1,5h gratis!


stomatologia Kraków

Stomatologia Kraków - serdecznie zapraszamy!