Stomatologia estetyczna Kraków


Stomatologia estetyczna zajmuje się poprawą wyglądu zębów i twarzy. Stomatologia estetyczna Kraków to szeroka gama usług stomatologicznych, skierowana do najbardziej wymagających pacjentów. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich.

Nowoczesna technologia pozwala nam na dyskretne korygowanie wszelkich niedoskonałości uśmiechu. Czasem nawet niewielka zmiana naturalnego kształtu zębów daje efekt promiennego, „pełnego” uśmiechu. Taka korekta estetyczna może działać wręcz odmładzająco na wygląd całej twarzy. Nie bez powodu to właśnie zabiegi związane z poprawą wyglądu zębów stanowią często pierwszy etap metamorfozy znanych gwiazd. W klinice stomatologicznej „Galeria Uśmiechu” wiemy, jak wspaniałe efekty można uzyskać dzięki niewielkim nawet zmianom. Przekonały się o tym już setki naszych Pacjentów.

Stomatologia estetyczna Kraków - wśród zabiegów wpływających na estetykę zębów proponujemy Państwu m.in:

stomatologia estetyczna kraków

Licówki porcelanowe

Licówki mają wygląd cienkich nakładek porcelanowych, które przykleja się na przednie powierzchnie zębów. Pozwalają wyeliminować wszystkie estetyczne niedoskonałości zębów dotyczące koloru, kształtu czy położenia zęba w łuku. Licówka w skuteczny sposób pokrywa wszelkie przebarwienia, plamy a nawet pozwala na zmianę koloru na bielszy. Jest świetnym rozwiązaniem jeżeli chcemy zamknąć przerwy między zębami (najczęściej tyczy się to jedynek) czy skorygować ząb, który wystaje z łuku lub posiada znaczne ubytki na przedniej powierzchni. Licówki wykonujemy w ramach oferty: stomatologia estetyczna Kraków.

stomatologia estetyczna kraków

Inlay i onlay

Inlay i Onlay to kosmetyczne wypełnienia w koronie zęba, które stosuje się w przypadku dużych ubytków. Stanowią one alternatywę wypełnienia w zębie wykonanego metodą tradycyjną. Wykonuje się je w pracowni protetycznej na podstawie pobranych wycisków. Inlay i onlay mają wiele zalet. Są trwałe, estetyczne i odporne na ścieranie. Odbudowany ząb wygląda bardzo naturalnie i może nadal spełniać swoje funkcje, szczególnie dzięki precyzyjnej odbudowie kształtu anatomicznego.

stomatologia estetyczna kraków

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna to świetny sposób na zaakcentowanie swojego uśmiechu oraz dodania mu blasku, jaki zapewniają kamienie Swarovskiego. Zabieg zakładania biżuterii nazębnej jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i odwracalny. W każdej chwili możesz swoją ozdobę wymienić na inną lub całkowicie ją ściągnąć, bez żadnej szkody dla Twoich zębów. Usługa doboru i założenia biżuterii nazębnej także stanowi część oferty: stomatologia estetyczna Kraków w Galerii Uśmiechu.

Stomatologia estetyczna Kraków

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zobacz numer telefonu Zobacz numer telefonu