Oferty pracy


Jesteśmy przekonani, że o sukcesie Galerii Uśmiechu decydują nie tylko perfekcyjnie świadczone usługi zdrowotne, wyposażenie czy najnowocześniejsze technologie, ale przede wszystkim ludzie. Największą wartość dodaną w Galerii Uśmiechu – stomatologia Kraków tworzą pracownicy o najwyższych kompetencjach i nastawieni na systematyczne uczenie się oraz podnoszenie swoich kwalifikacji. W związku z rozwojem kliniki pojawiają się u nas nowe oferty pracy. Najczęściej poszukujemy osób na stanowisko: asystent/ asystentka stomatologiczna Kraków.

Tworząc zespół Galerii Uśmiechu staramy się nie tylko pozyskać najlepszych specjalistów, ale także zapewnić im ciągły rozwój oraz umożliwić systematyczne podnoszenie kompetencji zawodowych. Pracownicy kliniki uczestniczą w prestiżowych szkoleniach i nieustannie doskonalą oraz uaktualniają swoją wiedzę o najnowocześniejszych odkryciach w stomatologii.

Chcesz wraz z nami budować przyszłość naszej kliniki i nieść pomoc pacjentom? Posiadasz pasję, determinację oraz odpowiednie kompetencje? Aby dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć karierę w dynamicznie rozwijającej się klinice, w środowisku, które sprzyja doskonaleniu zawodowemu – prześlij swoją aplikację. Podkreślamy, że najczęściej poszukujemy osób na stanowisko: asystent/ asystentka stomatologiczna Kraków.

Osoby zainteresowane pracą w Centrum Stomatologii Estetycznej GALERIA UŚMIECHU zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: 

praca@galeriausmiechu.pl

W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).