Standardy jakości w Galerii Uśmiechu


Czują Państwo dyskomfort na myśl o wizycie u dentysty? Czas to zmienić. Dobra kawa, relaksacyjna muzyka, przyjemny zapach i świeże kwiaty. Salon spa? Nie, to Galeria Uśmiechu - dentysta Kraków. Będą Państwo zaskoczeni, jak przyjemne staną się teraz wizyty u dentysty.

dentysta Kraków - komfort i wygoda

Komfort i wygoda. W oczekiwaniu na wizytę zapraszamy na wygodne sofy, zapewniamy napoje: kawę, herbatę, wodę mineralną. Można poczytać gazety, lub skorzystać z bezpłatnej sieci wi-fi. W naszych gabinetach nad fotelami zostały zamontowane ekrany - aby umilić czas w trakcie zabiegu można obejrzeć wybrany program lub film. W trakcie zabiegu można także posłuchać relaksującej muzyki. Wszystkie nasze gabinety, a także recepcja są klimatyzowane. Wszystko po to, aby czas, gdy przyjmuje Państwa dentysta Krakow był w pełni komfortowy.

dentysta Kraków - bezbolesne zabiegi

Bezbolesność podczas zabiegów. To nasze zasadnicze założenie. Pracujemy nie tylko bardzo delikatnie, co jest jednym z naszych standardów, ale i dysponujemy szerokim spektrum znieczuleń. Połączenie tych dwóch elementów pozwala nam wyeliminować ból. Staje się on obcy podczas zbiegów przeprowadzanych w naszej Klinice stomatologicznej – Galerii Uśmiechu.

dentysta kraków - badania diagnostyczne

Badania diagnostyczne. Klinika „Galeria Uśmiechu” dysponuje sprzętem  najnowszej generacji, który umożliwia maksymalnie bezpieczną dla Pacjenta i precyzyjną diagnostykę. Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy nowoczesny tomograf komputerowy 3D Hyperion X9 z funkcją pantomografu i cefalostatem. Wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć – od panoramicznych, do zdjęć 3D, które umożliwiają precyzyjne planowanie leczenia implantologicznego. Cefalostat cyfrowy umożliwia wykonanie zdjęć niezbędnych ortodontom do  założenia aparatu stałego na zęby. Ponadto wszystkie gabinety w Galerii Uśmiechu wyposażone zostały w nowoczesne aparaty rtg do wykonywania punktowych zdjęć wewnątrzustnych. Każdy dentysta Krakow posiada pełną wiedzę na temat interpretacji wyników zlecanych badań.

dentysta kraków - przyjazny dzieciom

Przyjazny dzieciom. Na najmłodszych pacjentów czeka strefa kids, gdzie przed zabiegiem mogą obejrzeć bajki, poczytać książeczki lub pobawić się pluszakami. Dla dzieci przeznaczony jest osobny gabinet. Klinika zaprasza także na pierwszą wizytę adaptacyjną.

dentysta kraków - profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa. Przyjazny system rejestracji telefonicznej, internetowej i osobistej, usprawnia planowanie terminów wizyt i zapobiega opóźnieniom. Wizyty potwierdzane są dzień wcześniej przez nasze recepcjonistki. Przypominamy także o wizytach kontrolnych.

dentysta kraków - wygodne formy płatności

Forma płatności. Przy rozliczeniu mogą Państwo wybrać dogodną dla siebie formę płatności – gotówką lub kartą, na życzenie wystawiamy także faktury. Istnieje także możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty 1%.

dentysta kraków - dogodna lokalizacja

Dogodna lokalizacja. Nasza Klinika mieści się w centrum Krakowa, z wygodnym dojazdem z całego miasta. Dojadą Państwo do nas: tramwajem, linie: 4, 5, 7, 9, 10, 14, 20, 50, 52  autobusem, linie:124, 125, 152, 184, 424, 482, 501

dentysta kraków - parking

Parking. Dla Klientów zmotoryzowanych istnieje możliwość skorzystania z ogólnodostępnego parkingu przed Kliniką. Pierwsze 1,5 godziny parkowania jest darmowe. Każda następna to koszt 4zł. Opłaty wyłącznie w bilonie można dokonać w specjalnym parkomacie przy wejściu do budynku.  

Standardy i procedury obsługi wprowadzone w naszej nowej klinice zapewniają najwyższą jakość oferowanych usług i komfort obsługi Pacjentów. Zachęcamy Państwa do umówienia wizyty! Dentysta Kraków zbada stan Państwa jamy ustnej i zaproponuje odpowiednie metody leczenia.

Dentysta Kraków - Galeria Uśmiechu

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.