Czym jest pierwszorazowa wizyta konsultacyjna?

Na pierwszej wizycie stomatolog dokonuje przeglądu jamy ustnej, przedstawia wstępny plan leczenia wraz z kosztorysem oraz ustala kolejne terminy wizyt. W Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie leczymy kompleksowo – współpracujemy ze specjalistami z każdej dziedziny: ortodoncji, protetyki, chirurgii i implantologii, chorób dziąseł, stomatologii estetycznej oraz zachowawczej i leczenia kanałowego.

W Galerii Uśmiechu:

  • Pacjent wie do jakich specjalistów trafi i w jakiej kolejności będą wykonywane poszczególne zabiegi.
  • Wizyta konsultacyjna to dobry moment aby zadać dentyście wszelkie pytania.
  • A dla tych najbardziej zestresowanych – możliwość oswojenia się z fotelem dentystycznym.
  • Nasza Recepcja z pewnością znajdzie dogodne dla Ciebie terminy kolejnych wizyt.

Zapraszamy do umówienia pierwszej wizyty!

PODZIEL SIĘ:

Czytaj też:

Korony porcelanowe – zastosowanie

Sposobem na poprawę estetyki uśmiechu jest założenie koron porcelanowych, które wypełniają wcześniejsze ubytki. Taką usługę oferuje Galeria Uśmiechu – nasi specjaliści zaproponują kompleksowe leczenie oraz zapewnią opiekę na czas trwania procedury.

Czytaj więcej »

Korony pełnoceramiczne – co trzeba o nich wiedzieć?

Korony pełnoceramiczne pomagają uzyskać naturalny wygląd implantów i uzupełnień protetycznych. Specjaliści z Galerii Uśmiechu zaproponują najlepszy sposób wypełnienia ubytków, które powstały na przykład z powodu ekstrakcji. To ważne, by tego nie zaniedbać, ponieważ może dojść do zaniku kości.

Czytaj więcej »

Korony zębowe – rodzaje i zastosowanie

Korony zębowe pomagają w szybkim uzupełnieniu pojedynczych ubytków. Poprawiają estetykę uśmiechu, ale także są wykorzystywane do rekonstrukcji uszkodzonych zębów. Jeśli chcesz założyć korony zębowe najwyższej jakości, zapraszamy do centrum stomatologicznego Galeria Uśmiechu.

Czytaj więcej »

Menu