Wybielanie zębów Kraków


Codzienne picie herbaty, kawy, czerwonego wina, spożywanie jedzenia wywołującego przebarwienia zębów czy palenie tytoniu powoduje stopniowe i nasilające się ciemnienie zębów. Regularna higiena pozwala na usunięcie tylko niektórych przebarwień, niestety te które przeniknęły głęboko w strukturę zęba są bardzo trudne do usunięcia zwykłymi sposobami. Wybielanie zębów Kraków - w naszym Centrum Stomatologii Estetycznej aby przywrócić biel Państwa zębom, stosujemy tylko skuteczne i sprawdzone metody wybielania zębów.

Co będziesz doceniać najbardziej?

  • Pełny proces wybielania Beyond trwa około 120 minut.
  • Rezultat wybielania jest najlepszy ze wszystkich dostępnych metod.
  • Technologia Beyond jest całkowicie nieszkodliwa dla szkliwa, koron oraz mostów.
  • Efekt wybielania jest długotrwały, zależny jednak od stylu życia (przebarwienia po kawie itp.).
  • Inne metody wymagają wielokrotnych wizyt u lekarza bądź stosowania żelu do wybielania, zawierającego nadtlenek wodoru, co dodatkowo zwiększa wrażliwość zębów.
wybielanie zębów Kraków

Wybielanie zębów Kraków metodą Beyond

Zabieg wybielania BEYOND™ jest jednorazowy i polega na pokryciu powierzchni zębów wybielającym żelem i zaktywowanie go przy pomocy światła lampy do wybielania tzw. akceleratora. Wybielający żel Beyond to delikatny żel o zrównoważonym pH odpowiedzialny za proces wybielania. Zawiera nadtlenek wodoru oraz inne składniki, których zadaniem jest wzmocnienie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Długość fali optycznej działającej na żel jest dopasowana do źródła niebieskiego światła, które aktywuje żel działając skuteczniej oraz szybciej, niż cokolwiek dotychczas. Niebieskie światło lampy Beyond aktywuje reakcje fotochemiczne i wydobywa naturalne białe składniki barwy zębów. Rezultatem wybielania zębów Kraków metodą Beyond jest poprawa od 5 do 14 odcieni według 16 stopniowej skali VITA.

wybielanie zębów Kraków

Wybielanie zębów Kraków metodą Prevdent

Do produkcji żelu wybielającego firma Prevdent używa zaawansowanych technologicznie składników – tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach, spowodowanych m.in. paleniem tytoniu, piciem kawy czy herbaty lub czerwonego wina. Prevdent jest unikalnym systemem, zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nano-hydroksyapatytem. Apatyt jest głównym składnikiem szkliwa (ok. 97%). Wytwarzany sztucznie hydroksyapatyt, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości, jak jego naturalny odpowiednik. Z systemem Prevdent Twój dentysta osiągnie rezultat białych zębów (7-8 odcieni) w niecałe 1,5 godziny, gdy zdecydujesz się na wybielanie zębów Kraków.

 

wybielanie zębów Kraków

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Jedną z metod wybielania proponowanych przez stomatologów jest metoda nocnego wybielania nakładkowego. Wybielanie tą metodą trwa dwa tygodnie, jednak efekty są widoczne nawet po kilku dniach. Zabieg wybielania zębów przeprowadzany jest za pomocą preparatu w formie żelu, zawierającego substancję wybielającą. Nakładka na zęby wykonywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta w pracowni technicznej, dzięki czemu jest idealnie dopasowana do jamy ustnej. Następnie nakładka ta trafia w ręce pacjenta wraz ze strzykawkami z żelem wybielającym. Szczegółowe informacje na temat stosowania nakładek wybielających otrzymasz podczas wizyty, gdy zapytasz Twojego stomatologa o Wybielanie zębów Kraków.

Pamiętaj!

W trosce o Państwa komfort i zdrowie przypominamy, że minimum 2 tygodnie przed wybielaniem należy bezwzględnie zaprzestać suplementacji żelaza. Ponadto prosimy pamiętać o przeciwwskazaniach dla wybielania zębów:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • wiek poniżej 18 roku życia
  • próchnica zębów.
higienistka Elżbieta Nowak

Elżbieta Nowak - ZnanyLekarz.pl

hig. Elżbieta Nowak
higienistka Magdalena Sarga

hig. Magdalena Sarga

Małgorzata Wypchlak

Joanna Maj-Gospodarczyk - ZnanyLekarz.pl

hig. Joanna Maj-Gospodarczyk

higienistka Magdalena Sarga

hig. Sylwia Czajkowska

Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej?

Umów się na wizytę konsultacyjną, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 12 429 14 70                  +48 511 155 155